Verduister je woning met de Wilms zonwering in Lo-Reninge

Het juiste type zonwering zorgt voor een extra comfortabel leven. Door de zonnescreens van Wilms hou je in de zomermaanden de warmte buiten, waardoor je huis altijd een verfrissende koelte biedt. Daarnaast verduister je elke mogelijke ruimte, wanneer jij dat wil. Dat is uitermate nuttig wanneer zonnestralen in de televisie in de woonkamer schijnen of in je computerscherm tijdens het werken. Met zonwering is schaduw altijd binnen handbereik. Vertrouw voor jouw zonneschermen en zonwering in Lo-Reninge op de expertise van Wilms, jouw schaduwmeester.

Een geschikte zonwering in Lo-Reninge voor elke (ver)bouwsituatie

Wilms heeft drie soorten zonwering voor ramen in Lo-Reninge: inbouw-, voorzet- en opbouwscreens.
  • Opbouwscreens zijn erg geschikt voor een nieuwbouwwoning. Samen met de ramen worden ze namelijk als één geheel geplaatst. Je werkt ze zo perfect weg in je interieur én het warmteverlies blijft beperkt.
  • Voorzetscreens zijn bij een renovatie de ideale oplossing. Die worden voor het raam geplaatst, eenvoudig en zonder kap- en breekwerk. Bovendien is de kast zo klein dat je niet bezorgd hoeft te zijn over een veranderd zicht van je huis.
  • Inbouwscreens zijn tot slot een geval apart. Die kunnen onmogelijk luchtdicht worden gemaakt, net zoals inbouwrolluiken. Wilms ontwikkelde hiervoor een innovatief systeem: de ShutterX® voor inbouwrolluiken en de ZipX®Zero voor inbouwscreens van passief- en lage-energiewoningen. Het screen wordt onzichtbaar in de spouwmuur weggewerkt. Voor een luchtdichte afwerking komt op de plaatst waar isolatie werd weggenomen een composiet profiel te zitten. Meer weten over de ZipX®Zero? Ga langs bij een Wilms dealer en ontdek zelf de voordelen.
zonwering veranda

De perfecte afwerking van jouw zonwering in Lo-Reninge

Elk huis heeft zijn eigen karakter. Het is bijgevolg logisch dat je jouw zonwering in Lo-Reninge wil aanpassen volgens jouw behoeften. Dat beseffen we bij Wilms.
  • Voor jouw gemak worden alle buitenoplossingen en zonnescreens elektrisch aangestuurd. We voorzien twee mogelijkheden: een draadloze bediening via een zender of app of een bekabeling met een schakelaar. Bovendien valt dit te combineren met een sensor die het zonnescreen automatisch naar beneden laat wanneer het in huis te warm wordt, zelfs wanneer er niemand thuis is.
  • Er bestaan daarnaast verschillende doeksoorten. Wil je een stof die verduistert, of eerder een die licht doorlaat? Er zijn tal van mogelijkheden! De kleur van het doek doen we passen bij je ramen en rolluiken, zodat je een harmonieus geheel bekomt.
  • Tot slot zijn er nog diverse kasttypes en een ruim aanbod kleuren voor zowel de kast als de geleiders. Dankzij onze eigen lakkerijen worden alle onderdelen voorzien van een kleur naar keuze. Je kwaliteitsvolle zonwering past zo helemaal bij jouw woning en stijl.

Genieten van je woning door de juiste zonwering in Lo-Reninge

Merk je dat het nogal vlug warm wordt in je woning? De kans op oververhitting is bovendien nog groter als er in je huis grote raampartijen aanwezig zijn. Uiteraard is dat niet wat je wil. Bij Wilms krijgt oververhitting geen kans. Daarom bieden we een uitgebreid assortiment zonweringen aan voor je woning in Lo-Reninge. Er zijn mogelijkheden voor elk raamtype en elke woonsituatie. We staan trouwens niet alleen in voor het tegengaan van oververhitting. We willen ervoor zorgen dat jij met onze zonwering in Lo-Reninge schaduw kan brengen in de ruimtes die jij verkiest en op de momenten dat jij het nodig hebt. Zo verduister je bijvoorbeeld zonder problemen je werkplek of de woonkamer. Een laaghangende of felle zon die in je scherm schijnt maakt werken op de computer of televisie kijken vaak moeilijk. Je lost dit probleem snel op met onze zonwering. Van hinderlijke beestjes heb je overigens geen last, want alle screens zijn insectenwerend. Een mooi extraatje! Van plan een zonwering te plaatsen bij je thuis in Lo-Reninge? Je lokale Wilms dealer is er voor je met vakkennis en advies.
Maximaal genieten van de zon én de schaduw, dat is wat de schaduwmeesters van Wilms je verzekeren. Dankzij de diverse soorten zonnescreens verduister je elke ruimte wanneer jij het wil en geniet je van een aangename binnentemperatuur. Gedaan met storende zonnestralen in je ogen of oververhitting! Door de talrijke mogelijkheden vind je ongetwijfeld een zonwering in Lo-Reninge die past bij jou, je woning en je levensstijl. Ga langs bij een lokale Wilms dealer en maak vakkennis met ons uitgebreid assortiment en vraag een offerte of advies aan.

Contacteer een dealer in de buurt van deze gemeente

Er is altijd een Wilms verdeler bij jou in de buurt!

${dealer.title}

${dealer.address.address1}

${dealer.address.postalCode} ${dealer.address.locality}