Met de juiste zonwering in Sint-Eloois-Vijve ervaar je een pak meer comfort in je leven. Schaduw, verkoeling en privacy zijn maar enkele voordelen van zonwering. Wilms biedt drie soorten zonweringen en tal van afwerkingsmogelijkheden aan. Zo regel jij het klimaat binnenshuis zo efficiënt mogelijk. Download alvast de brochure en kom meer te weten over onze zonweringen, zonneluifels en rolluiken!
Alle voordelen van je zonwering in Sint-Eloois-Vijve
Onze zonweringen in Sint-Eloois-Vijve brengen een heleboel voordelen met zich mee. Uiteraard creëer je er in sneltempo schaduw mee, maar er is meer.- In de zomermaanden hou je de warmte buiten met de zonnescreens van Wilms, waardoor je huis steeds een verfrissende koelte biedt.
- Je kan elke ruimte verduisteren, op ieder moment. Wanneer zonnestralen op je computerscherm of op de televisie in de woonkamer schijnen, komt dat zeker van pas.
- Vind je privacy belangrijk? De screens sluiten je huis af van de buitenwereld met slechts een druk op de knop.
- Onze zonnescreens zijn voorzien van een elektronische aansturing. Je kiest tussen een bekabeling met een schakelaar of voor een draadloze bediening via zender of app.
- De screens zijn insectenwerend. Zo heb je zowel overdag als ’s nachts geen last van vervelende beestjes.
De afwerking van je zonwering in Sint-Eloois-Vijve
Elk huis heeft een bepaald karakter. Je wil de zonwering in Sint-Eloois-Vijve dan ook afwerken volgens jouw behoeftes, dat is niet meer dan logisch. Zoek je een verduisterende stof, of liever een lichtdoorlatende? Je kiest uit een ruim aanbod aan opties! De kleur van het doek sluit aan bij je ramen en rolluiken, voor een mooi en harmonieus geheel. Tot slot kies je nog uit diverse soorten kasttypes en is er een groot aanbod kleuren voor zowel de kast als de geleiders. Dankzij onze eigen lakkerijen krijgt elke onderdeel een kleur die jij uitkiest. Je kwaliteitsvolle zonwering past zo ongetwijfeld helemaal bij jouw stijl en woning.
Een zonnescreen in Sint-Eloois-Vijve voor elke bouwsituatie
Wilms heeft drie soorten zonweringen voor je woning in Sint-Eloois-Vijve: voorzet-, inbouw- en opbouwscreens.- Opbouwscreens zijn enorm geschikt voor een nieuwbouwwoning. Ze worden namelijk samen met de ramen als één geheel geplaatst. Zo werk je ze perfect weg in je interieur én het warmteverlies blijft beperkt.
- Bij een renovatie zijn voorzetscreens de ideale oplossing. Die worden eenvoudig voor het raam geïnstalleerd, zonder kap- en breekwerk. De kast is bovendien zo klein, dat je niet bezorgd hoeft te zijn over het uitzicht van je huis.
- Inbouwscreens zijn tot slot een geval apart. Die kunnen onmogelijk luchtdicht worden gemaakt, net zoals inbouwrolluiken. Hiervoor bedacht Wilms een innovatief systeem: de ShutterX® voor inbouwrolluiken en de ZipX®Zero voor inbouwscreens van passief- en lage-energiewoningen. Het screen wordt onzichtbaar weggewerkt in de spouwmuur. De plaats waar isolatie werd weggenomen, wordt opgevuld met een composiet profiel voor een luchtdichte afwerking.
Maximaal genieten van de schaduw én de zon, dat verzekeren de schaduwmeesters van Wilms je. Dankzij de verscheidene soorten zonnescreens verduister je elke ruimte wanneer jij het wil en geniet je van een aangename binnentemperatuur. Gedaan met storende zonnestralen in je ogen of oververhitting! Download de brochure en laat je inspireren door onze zonweringen.